Blog > Komentarze do wpisu

Ewa Sonnet ma miseczkę A!

Moja czytelniczko - jeśli tutaj trafiłaś, to zapewne z tego powodu, że sądzisz, że masz małe piersi. "Masz A", nosisz 80A, 75A i skrycie marzysz o operacji lub cudownym specyfiku, który powiększy ci je "do C".

Ewa Sonnet jest gwiazdką znaną ze swojego dużego biustu. Jej biust uważany jest w powszechnej opinii za kosmicznie wielkie balony. Ma ona 102 cm w biuście. Nierzadko widzę na forum dziewczynę, która, z tego co podaje, mając 95-96 cm w biuście nosi 80A albo 75B! A więc zaledwie 6 cm w obwodzie od "wielkich balonów" do "małego biustu"?

Wiele kobiet, sądzących że "ma A", w momencie kiedy rośnie im biust, z 75A przeskakują na... 80A, potem 85A. Idąc takim tokiem rozumowania, Ewa Sonnet nosiłaby 90A (90cm pod biustem + ~12 cm miseczka A), albo, idąc dalej, 95AA! W zasadzie to nawet po prostu mogłaby powiesić na ramiączkach, dookoła biustu zupełnie płaski kawałek materiału w rozmiarze 100-"zerówka".

Przykład jest celowo przejaskrawiony, ale nie zmienia to faktu, że wiele kobiet dobierając biustonosz błędnie rozumuje w ten sposó. Wbija sobie w swojej świadomości że "ma A" i nawet jak biust jej urośnie - przytyje, po tabletkach itp, to zwiększa tylko obwód, bo "przecież ma A", zamiast zwiększyć miskę!

Jak widać w ten sposób można praktycznie każdą kobietę wepchnąć w za małą miseczkę A czy B i "będzie dobra", jeśli tylko odpowiednio zwiększymy obwód pod biustem. A ewentualne niedogodności typu przesuwanie się i konieczność poprawiania takiego - w zasadzie sutkozasłaniacza a nie biustonosza - przy każdym ruchu, wrzynające się w pierś za wąskie fiszbiny usprawiedliwić "nietypowym biustem".

Tymczasem wystarczy się zmierzyć i prawidłowo dobrać rozmiar biustonosza , żeby okazało się, że nasz biust jest mały tylko i wyłącznie w naszej głowie a my mamy za szeroki obwód pod biustem i za małą miseczkę... i że zamiast na przykład 80A mamy... 70D? 

Fajne, nie?

Obejmij teraz swoją lewą pierś przy klatce piersiowej obiema rękami, tak jakby łuki pomiędzy palcami wskazującymi a kciukami były fiszbiną idealnego stanika. Lewą ręką zgarnij głęboko spod pachy, zaczynając nawet aż z pleców, prawą ręką zgarnij i podnieś z góry do dołu. Jak wygląda teraz twoja pierś? Dużo większa, już nie jest taka płaska? Dobry i dobrze dobrany stanik trzyma ją właśnie w taki sposób cały dzień.

środa, 30 stycznia 2008, katinkova

Polecane wpisy

  • Pour Moi - Provence underwired bra.

    Provence underwired bra jest całkowicie miękkim, lekko przezroczystym stanikiem na fiszbinach. Dostępny jest w trzech kolorach - białym, czarnym i latte. Jako

  • Jaki stanik na mały biust?

    Przede wszystkim - stanik o właściwie dobranym rozmiarze. Na początek mierzymy się , jeżeli nie jesteśmy czegoś pewne - możemy skonsultować się w Wątku Rozmiar

  • Stanikowy Matrix

    Puk Puk. Weszłaś, moja czytelniczko, na tego bloga. Masz do wyboru dwie pigułki - niebieską i czerwoną. Weźmiesz niebieską pigułkę, a historia się skończy - wyj

Komentarze
2008/01/31 20:10:44
Ze tez Ty z tym tytulem nie jestes na pierwszej stronie to sie dziwie. Boska notka!
-
2008/02/01 09:19:19
pięknie napisane. Katinkova, masz talent dydaktyczny :D
-
2008/02/01 19:59:56
Czyli już wiemy, że Ewa Sonet powinna nosić coś w okolicach 60J. Buu, a ja myślałam że ona jednak wylatuje poza rozmiarówkę ;P
-
2008/02/02 19:55:11
>Ma ona 102 cm w biuście. Nierzadko widzę >co podaje, mając 95-96 cm w biuście nosi >80A albo 75B! A więc zaledwie 6 cm w >obwodzie od "wielkich balonów" do "małego >biustu"?

A ja bym takich porównań tak łatwo nie przywoływała, bo jednak obwód w biuście może być bardzo zwodny, jako parametr mówiący o wielkości piersi (- w odniesieniu do obwodu pod - mówiący o głębokości miseczek).
Ewa Sonet jest bardzo szczupłą i drobną kobietą, więc całość tego obwodu w biuście to jest przede wszystkim biust, Natomiast inna kobieta - z większą ilością tłuszczyku na plecach, ale z takim samym obwodem w biuście 102cm - będzie miała zupełnie innej wielkości piersi, bo w obwodzie pod biustem sie ściśnie tak jak E.S., (wszak jeśli jest tylko więcej tłuszczyku, to jest się bardziej ściśliwym...), a mierząc się w biuście mierzymy bez ściskania.
-
2008/02/08 22:56:21
Sweeper_ka, ale tu nie chodzi o Ewę Sonnet. Tu chodzi o to, że dziewczyny noszą staniki, w których jedynym mniej więcej dobranym parametrem jest obwód w biuście, zupełnie pomijając dopasowanie pod biustem. I noszą np 75F (ostatnio w triumfie mnie tak chcieli ubrać), zamiast 60HH. Oba staniki na tyle samo w biuście, ale jak wyglądałam w tym pierwszym.... Gdyby pójść dalej, to może ubrać mnie w 85C? Albo 100A?

Czytaj więcej...