Blog > Komentarze do wpisu

Panache Inferno underwired plunge bra.

Panache Inferno jest gładkim, usztywnianym biustonoszem, zapinanym na 2-haftkowe zapięcie z 3-poziomową regulacją. Nie posiada kieszonek na wkładki, najnowsza wersja posiada odpinane ramiączka. Biustonosz jest bardzo ładnie wykonany. Niestety producent uznał najwidoczniej, że biust, niezależnie od rozmiaru, potrzebuje podtrzymania równie solidnego jak most kolejowy.

Biustonosz ma bardzo gruby i nierozciągliwy obwód, który jest jednocześnie bardzo przyjemny, jeśli ktoś cierpi na bóle kręgosłupa, ponieważ przywodzi na myśl gorset. Niestety, miseczki są niesamowicie wielkie - wielkie nie w sensie rozmiaru, bo jest on odpowiednio wyprofilowany, tylko ilości materiału, z jakiej je wykonano. Sięga głęboko pod pachę (dobrze), ale górna część jest bardzo wysoka i zakrywa całkowicie pierś, do samego końca, niemal do obojczyków. Biustonosz ten przypomina mi bardziej kamizelkę kuloodporną niż bieliznę.

Oszołomił mnie natomiast profil biustu po nałożeniu bluzeczki - po raz pierwszy w życiu moje piersi celują w kosmos i dla tego wyglądu rozważę jeszcze zakładanie czasem tego pancerniaka.

Generalnie - jednak jak dla mnie model stworzony z myślą o używaniu go w razie awarii auta jako lina holownicza. Raczej nie dla małobiuściastych.

piątek, 18 stycznia 2008, katinkova

Polecane wpisy

  • Pour Moi - Provence underwired bra.

    Provence underwired bra jest całkowicie miękkim, lekko przezroczystym stanikiem na fiszbinach. Dostępny jest w trzech kolorach - białym, czarnym i latte. Jako

  • Jaki stanik na mały biust?

    Przede wszystkim - stanik o właściwie dobranym rozmiarze. Na początek mierzymy się , jeżeli nie jesteśmy czegoś pewne - możemy skonsultować się w Wątku Rozmiar

  • Stanikowy Matrix

    Puk Puk. Weszłaś, moja czytelniczko, na tego bloga. Masz do wyboru dwie pigułki - niebieską i czerwoną. Weźmiesz niebieską pigułkę, a historia się skończy - wyj

Komentarze
2008/01/22 23:55:06
Bo też ten akurat stanik ma na celu właśnie spowodowanie oszałamiającego wyglądu pod bluzką przy większych okazjach, nic innego! I zadanie to - jak widać - spełnia doskonale. :)
Nie żałuj więc nikomu tego stanika, dlaczego tylko Ty masz wyglądać dobrze? :P
-
2008/01/24 12:32:41
A ja jestem chyba z tych raczej średniobiuściastych i uwielbiam ten stanik! Trzyma biust jak w pancerzu, a wygląd w bluzce jest naprawdę fajny! I mogę skakać, biegać, kręcić się, a moje cyce ani drgną :)
-
kasica_k
2008/01/27 03:50:31
A u mnie wcale pod obojczyki nie sięga... Jak mówi znane porzekadło biuściastych - co biust, to gust. Ale autorka recenzji ma prawo do subiektywizmu :)
-
2009/04/07 20:56:36
widziałam kilka sztuk w atrakcyjnych cenach na allegro przesyłam link dla poszukiwaczek INFERNO:
www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5739805

Czytaj więcej...